A

Uudised

Õppetöö

Kool

Galerii

Õpetajad

Anne Aidma   Lapsehoolduspuhkusel
Karol Ansip karol.ansip@nek.ee huvijuht
Neeme Arras neemearras@gmail.com muusika II-IV, VI klass, mudilaskoor
Urmas Kaljuvee urmas.kaljuvee@nek.ee poiste töö- ja tehnoloogiaõpetus
Piret Kask piret.kask@nek.ee Kehaline kasvatus, inimeseõpetus, VIII klassi juhataja
Riho Kosenkranius riho.kosenkranius@nek.ee ajalugu, ühiskonnaõpetus
Merje Kruuk merje.kruuk@nek.ee matemaatika; IV ja IX klassi juhataja
Lidia Kõlar lidia.kolar@nek.ee direktor, inglise keel
Kaia Lattikas kaia.lattikas@gmail.com muusika I, V, VII-IX klass, ansambel
Heidi Liebicht   Lapsehoolduspuhkusel
Marju Liidja marju.liidja@nek.ee kunst, käsitöö, tööõpetus
Sven Maanso sven.maanso@nek.ee eesti keel, kirjandus
Kersti Mellik kersti.mellik@nek.ee klassiõpetaja, logopeed; II klassi juhataja
Anneli Peebu anneli.peebu@nek.ee õppealajuhataja, matemaatika; VII klassi juhataja
Marion Pihlamäe marion.pihlamae@nek.ee klassiõpetaja; I klassi juhataja
Lily Raudsepp lily.raudsepp@nek.ee klassiõpetaja, inglise keel, III klassi juhataja
Anu Rooseniit anu.rooseniit@nek.ee sekretär-maj.juhataja, eesti keel, kirjandus, inglise keel; VI klassi juhataja
Ene Taras ene.taras@nek.ee inglise keel
Ogulnabat Telga ogulnabat.telga@nek.ee vene keel
Kerstin Tõkman kerstin.tokman@nek.ee loodusõpetus, bioloogia, geograafia, keemia, inimeseõpetus, V klassi juhataja
Reelika Tõnurist reelika.tonurist@nek.ee Pikapäevarühma õpetaja
Marek Vilipuu marek.vilipuu@nek.ee loodusõpetus, füüsika

Juhtkond

Nõmme Erakooli pidaja on Nõmme Erahariduse Sihtasutus.

Nõmme Erakooli nõukogu

Jaak Sakla esimees
Lidia Kõlar liige
Marion Pihlamäe liige
Mall Ivalo liige
Andri Hõbemägi liige

Lidia Kõlar
direktor
Telefon: 6701 087

Anneli Peebu
õppealajuhataja
Telefon 6701 273

Sekretär-maj.juhataja

Anu Rooseniit
Tel: 6701 797
info@nek.ee

Huvijuht

Tel: 670 1273

Raamatupidaja

Karmen Sander
karmensander55@gmail.com

Söökla

Meie kooli toitlustamisega tegeleb Egni OÜ
Telefon: 55 992 260
Kokk ja juhataja: Inge Ojamäe

Med. personal

Angela Nihvelt
med õde
N, 8.30-16.30

Abilised

Ülle Ojaste
koolitädi

Tatjana Rubljova
koristaja