A

Uudised

Õppetöö

Kool

Galerii

Leitud mobiiltelefon

Kooli eest leitud esmaspäeval, 19.11 HTC mobiiltelefon.
Nukral telefoniomanikul pöörduda kantseleisse.

 

Kenry Kikkas koolisõidu meister

9.-11. novembril Poolas Sopotis toimunud rahvusvahelisel ratsutamise koolisõiduvõistlusel CDI Sopot Autumn 2018 võitis viimasel võistluspäeval lasteklassi Nõmme Erakooli 7. klassi õpilane Kenry Kikkas hobusel Coad Hill Happy.

Muudatus palliringi aegades

Teisipäevane palliring toimub tunniplaani muudatuse tõttu nüüd esmaspäeviti 6. tunni ajal (E 13.25-14.10).

Rahvastepallivõistlused

Teisipäeval, 6. novembril osalesid Nõmme Erakooli 4.-5. klassi poisid ja tüdrukud EKSL Dumle rahvastepalli Tallinna piirkonna voorus. Meie kooli 4.-5. klassi tüdrukud jõudsid kahe parema kooli hulka ja tagasid sellega edasipääsu 23. novembril Narvas toimuvale finaalturniirile.

Kolmapäeval, 7. novembril saavutasid 4.-5. klassi tüdrukud Nõmme koolidevahelisel rahvastepallivõistlusel teise koha. Võistkond mängis koosseisus: Mia Simona Jürimäe, Loore Koppelmaa, Anette-Ly Mann, Henrietta Lippus, Mirjam Aasmann, Linda Marii Kerde, Emily Lauren Vohla, Mirjam Haamer, Anni Arrak

Neljapäeval, 8. novembril saavutasid  meie kooli 4.-5. klassi poisid Nõmme koolidevahelisel rahvastepallivõistlusel I koha. Võistkond mängis koosseisus: Hondar Dagfinn Väärtnõu, Dominik Lopuhhin, Raul Heinsoo, Raimond Kerde, Mihkel Kalnapenk, Mauri Migur, Kaspar Siim, Robin Aasmann, Mikk Martin Oinak

Isadepäev

Isadepäeva tähistame kolmapäeval, 7. novembril kell 18-20.
Ootame toredates töötubades aktiivselt osalema 1.-3. klassi lapsi koos isade-vanaisadega.

Pärast töötube maiustame sööklas ühiselt kaetud suupistelauas.
Üritusel osalemisest palume teatada klassijuhatajale reedeks, 19. oktoobriks.

Halloween'i töötuba

Kolmapäeval, 31. oktoobril kell 14.20-15.00 toimub halloween’i-teemaline töötuba 1.-2. klassi õpilastele.
Meisterdatakse toredat nahkhiire-järjehoidjat.
Rühma suurus 12 õpilast!
Töötoa hind 2 eurot.

Kui laps soovib töötoas osaleda, andke soovist teada info@nek.ee.

Küberhügieeni loengud

Täna, 15. oktoobril külastas Nõmme Erakooli küberturvakuu raames Riigi Infosüsteemide Ameti (RIA) töötaja ning pidas kaks loengut küberhügieenist.
Näiteks said lapsed teada, milline on hea parool ja milline mitte; milline kasutajatuvastusviis on infosüsteemi või keskkonda logides tänasel päeval kõige parem ja turvalisem; kas taskulambirakendus peab saama ligipääsu telefonis olevatele kontaktidele, fotodele jmt-le infole; milline meediatarbimine on piraatlus; kas Facebookis on andmed kaitstud või mitte; kas internetti jõudnud info sinu kohta sealt kuhugi kaob või mitte; kuidas loome enda veebikuvandit jpm.  

Kübertarkust said I ja III ning VII ja VIII klass.
Lähiajal loodame küberhügieeni loengud korraldada ka teistele klassidele ja õpetajatele.

 

Male ja mõttemängude ring

MTÜ Avang alustas 26. septembril Nõmme Erakoolis male ja mõttemängude ringiga.
Ring toimub kolmapäeviti kell 14.20-15.05.
Osalejaid rühmas  10-16 õpilast.
Osalema on oodatud 1.-4. klassi õpilased.
Kuutasu  15 eurot.

Ringi saab registreeruda aadressil avangsk@gmail.com 
Ringi tutvustuse leiab SIIT.

Huviringid 2018/2019 õa

Kunstiring T kell 14.20-16.00.- RÜHM KOMPLEKTEERITUD
Arvutiring (programmeerimine) E kell 14.20-15.05 - RÜHM KOMPLEKTEERITUD!
Pallimänguring       T, 13.25-14.10 (I-II kl) 
                               K, 14.20-15.05 (I-II; IV kl)
                               N, 13.25-14.10 (IV-V kl)

Palliringis saab osaleda 1-2 korda nädalas, III klass saab palliringiga liituda pärast ujumiskursuse lõppu, õpetaja annab jooksvalt aja teada. Sel aastal ka 5. klassil võimalus 1x nädalas palliringis käia.

 

Kunstiring ja arvutiring – kuutasu 25 eurot
Palliring 12 (1x ndl) või 20 (2x ndl) eurot.

 

Ringidesse registreerumine info@nek.ee.

Ringid alustavad 10. septembrist.

Lastevanemate koosolekud

2018/2019 õa lastevanemate koosolekud toimuvad:

II klass - T, 11.09 kell 17.30
III klass - T, 04.09 kell18.00
IV klass - N, 06.09 kell 18.00
V klass - N, 06.09 kell 18.00
VI klass - N, 06.09 kell 17.30
VII klass - T, 11.09 kell 18.00
VIII klass - T, 11.09 kell 17.30
IX klass - T, 11.09 kell 17.30