A

Uudised

Õppetöö

Kool

Galerii

Huviringid

Kunstiring: 1.-4. klassile - RÜHM ON KOMPLEKTEERITUD
E kell 14.20-16.00.
Kuutasu 25 eurot.
Rühma suurus 16 õpilast.

Pallimänguring - RÜHM ON KOMPLEKTEERITUD
1.-2. klass 1x nädalas K kell 13.25-14.10
1.-2. klass 2x nädalas K, N kell 13.25-14.10
3.-4. klass T, N kell 13.25-14.10 (1x nädalas käies valida sobiv päev)
2x nädalas = 20 eurot/kuu, 1x nädalas = 12 eurot/kuu
1 trennipäeval kuni 16 õpilast.

Robootikaring 1.-2. klassile - RÜHM ON KOMPLEKTEERITUD

T kell 13.25-14.10
Kuutasu 25/eurot
Rühma suurus 16 õpilast.

Filmiring 5.-9. klassile 
R kell 15.15-16.45
Rühma suurus 12 õpilast
Kuutasu 20 eurot

Lähem info ringide kohta on leitav siit: LINK

Ringidesse registreerumine info@nek.ee.

 

Kehaline kasvatus I trimestril

Kehaline kasvatus toimub 1. trimestril õues.

1. klass on esimese nädala saalis (4.- 8. sept), siis õue.

Riided: pikk dress, tuule- ja vihmakindel spordijakk, T-särk, spordijalanõud.
Halva ilma korral toimub tund saalis (õpetaja otsustab enne tunni algust).
Saalis vajalikud sise(spordi)jalanõud. Sisejalanõude puudumisel teeb tundi
kaas paljajalu, mitte sokkis!

Lastevanemate koosolekud

II klass - N, 7. september kell 17.30
III klass - N, 7. september kell 17.30
IV klass - E, 4. september kell 17.30
V klass - T, 5. september kell 17.30
VI klass - T, 5. september kell 18.00
VII klass - E, 4. september kell 18.00
VIII klass - K, 6. september kell 18.00
IX klass - E, 4. september kell 18.30

Koolivormi tellimine

Nõmme Erakoolis on kohustuslikud koolivormi elemendid T-särk kehalise tunnis ja tekkel. Igapäevaselt tuleb kanda ühte koolivormi elementi - kas vesti või polosärki (värvivalik on kollane, sinine ja valge)

 

Koolivormi tellimise ja ostmise ÜLDINFO leiate siit        
Nõmme Erakooli KOOLIVORMI TOOTED JA TELLIMINE toimub kuni 26.06 siit       
KOOLIVORMI e-pood, avatud õppeperioodil kuni 15.06 avaneb siit     

Tublid kergejõustiklased

Nõmme linnaosa koolide kergejõustiku mitmevõistlusel jõudsid medalile järgmised 5.-6. klassi õpilased:

Nenet-Harriet Kreek (V klass tüdrukud) - I koht
Kristiine-Eliise Anton (V klass tüdrukud) - III koht
Mark Schönberg (VI klass poisid) - II koht

Nõmme 1.-3. klassi poiste rahvastepalli turniirilt esikoht

Täna, 6. aprillil toimus Nõmme Põhikoolis Nõmme koolide 1.-3. klassi poiste rahvastepalliturniir, millelt meie poisid tõid koju esikoha.

Pilte turniirijärgsetest emotsioonidest saate vaadata SIIT.

Võistkonda kuulusid 
Raul Heinsoo, Raimond Kerde, Hugo Kool, Dominic Lopuhhin, Ralf Rannamäe, Hondar Dagfinn Väärtnõu (2. klass) ning Robin Olli, Kaspar Siim, Trevor Õng (3. klass).

 

Laura Vitsuti medalisadu

3.-5. märtsil Soomes Vantaas toimunud ujumisvõistlustelt TYR Vantaa Junior Meet noppis Nõmme Erakooli 6. klassi õpilane Laura Vitsut 5 medalit - 3 kulda (200 m kompleks, 100 m selili, 200 m selili) ja 2 hõbedat (400 m kompleks, 50 m liblik).

Palju õnne tublile ujujale!

 

Suusavõistluste tulemused

Reedel, 17. veebruaril toimunud suusavõistlustel olid õpilased väga tublid:

2.-3. klassi poiste arvestuses II koht Dominik Lopuhhin (2. klass)
2.-3. klassi tüdrukute arvestus koolmikvõit: I koht Henrietta Lippus, II koht Anni Arrak, III koht Mirjam Aasmann (kõik 3. klassist)

Fotosid medalistidest näeb SIIT.

Pallimänguring

Neljapäeval, 9. veebruaril pallimänguringi ei toimu.

Kolmapäeva, 15. veebruaril palliring toimub.

Laura Vitsut edukas ujumises

17.12.16-19.12.16 toimusid Eesti XXIV lühiraja meistrivõistlused, kus osales ka Nõmme Erakooli 6. klassi õpilane Laura Vitsut, kes saavutas palju häid tulemus:

I koht noorte arvestuses 4x100 m kombineeritud
III koht üldarvestuses (Eesti naiste)  4x100 m kombineeritud 
II koht noorte arvestuses 4x50 m vabalt

Lisaks muidugi ka terve hulk isiklikke rekordeid.

Pilte meeleolukast võistlusest saab vaadata SIIT.