IX klassi lõpuaktus toimub 17. juunil kell 13

Aktused toimuvad kooli saalis.

Spordipäev

Kevad-suvine spordipäev toimub kolmapäeval, 6. juunil Hiiu staadionil.

2018/2019 õa I klassi koosolek

2018. aasta sügisel alustava I klassi vanemate koosolek toimub kolmapäeval, 6. juunil kell 18.00.

Õppenõukogu koosolekud

Õppenõukogu järgmine koosolek toimub kolmapäeval, 14. juunil kell 16.00.

Kevadkontsert

Reedel, 11. mail toimus kevadkontsert. Fotodega saab tutvuda galeriis.

Tublid sportlased Jüriöö jooksul

Tallinna koolide 18. Jüriöö orienteerumisjooksul saavutasid  Nõmme Erakooli õpilased häid tulemusi - koju toodi igat karva medaleid:

4.-5. klassi poiste arvestuses I koht Robin Olli (4. klass) ja III koht Mikk Martin Oinak (4. klass).

8.-9. klassi tüdrukute arvestuses II koht Mona Mirelle Kattago (8. klass).

NEKi poistele Nõmme koolide rahvastepallis I koht

Neljapäeval,12. aprillil toimus Nõmme koolide 1.-3. klasside rahvastepallivõistlus. Nõmme Erakooli poisid saavutasid kuue kooli konkurentsis 1. koha.

Võistkond mängis koosseisus Sten Martin Sassi (II kl), Raul Heinsoo, Mihkel Kalnapenk, Raimond Kerde, Hugo Kool, Dominik Lopuhhin, Ralf Rannamäe, Hans Joonas Tamm ja Hondar Dagfinn Väärtnõu (III kl)

Palliringi ei toimu

Teisipäeval, 17.04 ja kolmapäeval, 18.04 palliringi ei toimu.

Infootsingu võistluselt III koht

Tallinna Keskraamatukogu korraldas Nõmme koolide 7.-8. klasside õpilastele infootsingu võistluse.

Võistluse finaalvoorus saavutas III koha meie 8. klassi õpilane Mihkel Viires.

Õnnesoovid tublidele infootsijatele!

Võidukad rahvastepallipoisid

Nõmme Erakooli poisid saavutasid 8. märtsil Jõhvis toimunud  Eesti Koolispordi Liidu korraldatud 1.-3. klasside Dumle rahvastepalli piirkondlikul finaalturniiril 1. koha.