A

Uudised

Õppetöö

Kool

Galerii

 

 

Pikapäevarühm

Pikapäevarühma toitlustamine algab 2. septembrist ning koolieinet pakutakse E-R kell 14.10. Hind 1,1 €/päev. Lapsevanem tasub lisatoidu maksumuse ettemaksuna OÜ Egni arvelduskontole EE482200221058050292. Novembri toiduraha palume tasuda oktoobri lõpuks. 

Selgitusse märkida lapse nimi; nädalapäevad, millal sööb; kuu; (kui laps soovib septembris liituda pikapäevatoitlustamisega hiljem, märkida ka sööma hakkamise kuupäev, nt 11. septembrist). Nt Mari Murakas E, K, R, september.

Koolieine 23.-27.11.20

Koolieine 16.-20.11.20

Koolieine 09.-13.11.20

Koolieine 02.-06.11.20

Koolieine 26.-30.10.20

Koolieine 12.-16.10.2020

Infot allergeenide kohta saab kokalt.