A

Uudised

Õppetöö

Kool

Galerii

26.-30.04.2021

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele jätkub ka järgmisel nädalal ehk 26.-30. aprillil kõikides klassides distantsõpe.
Zoomi-tunniplaani edastavad klassijuhatajad.

 

Geograafiaolümpiaad

Hoolimata keerulistest aegadest on tublid õpilased osalenud aineolümpiaadidel ja väga edukalt. Kuigi kõigis ainetes vabariiklikke voorusid ei toimu või on need teadmata ajaks edasi lükatud, on siiski ka neid, kes saavad end proovile panna.
8. klassi õpilane Paul Aleksander Külv on pääsenud piirkonnavooru (Tallinn) parimate hulka ning kutsutud geograafiaolümpiaadi vabariiklikku vooru.

Stiilinädal

08.-12. veebruarini tähistasime koolis stiilinädalat.

Lähemalt saad lugeda meie Facebooki-lehelt.

1. märtsist eelklassi töö peatatad

Vastavalt Vabariigi Valitsuse kehtestatud piirangutele huvitegevusele on kooliks ettevalmistava ringi töö peatatud perioodil 01.-28.03.2021.

Lisainfo info@nek.ee 

2021/2022. õa vastuvõtt

11. jaanuaril alustame 2021/2022. õppeaastaks avalduste vastuvõtmist.

1. klassi avalduse leiate siit.
Vaheklassi avalduse leiate siit.
Kooliks ettevalmistava ringi avalduse leiate siit.

Vastuvõtu tingimustega saab tutvuda siin.

Info ja registreerimine +372 670 1797 ja info@nek.ee

11.–17.01.2021

11.–17. jaanuaril algab taas õppetöö: 1.–4. ja 9. klass on koolis kontaktõppel, 5.–8. klass distantsõppel. Täpsem info ning distantsõppel olijate Zoom-tunniplaan jõuab laste ja vanemateni klassijuhatajate vahendusel.

Kõnealusel perioodil jätkub koolimajas tugiteenuste töö: pikapäevarühm, konsultatsioonid ja õpiabi. Konsultatsioonide ja õpiabi info (sh 5.–8. klass) edastab asjaosalistele klassijuhataja/aineõpetaja/õpiabiõpetaja.

1.–4. klassile toimub majasiseste huviringide töö (ringid, mille tõttu ei teki lisakontakte): arvuti-, kunsti ja palliring.

NB! Kooliks ettevalmistava ringi tunde 11.–17. jaanuaril ei toimu. Täpsema info saadab vanematele eelklassi klassijuhataja. 

Lisainfo info@nek.ee ja 670 1797.

Toetus Nõmme Loodusmajale

2012. aastast oleme igal aastal koos laste ja peredega korraldatud jõululaada tulust toetanud Nõmme loodusmaja. Kuigi tänavu ei olnud jõululaata võimalik korraldada ega saanud teoks ka plaan jõulukohvikutenädalast, ei unustanud me siiski loodusmaja asukaid.

Reisilt kooli naasmisest

Nõmme Erakool lähtub välisreisilt kooli naasjate puhul Haridus- ja Teadusministeeriumi soovitusest jääda 14-päevasesse eneseisolatsiooni või naasta kooli pärast kahe negatiivse tulemusega testi tegemist, mille vahe on vähemalt seitse päeva.

Haridus- ja Teadusministeeriumi soovitustega saab tutvuda siin:
 
Hea lapsevanem, kui Teie Nõmme Erakoolis õppiv laps on viibinud koolivaheajal välisriigis, teavitage sellest palun esimesel võimalusel oma lapse klassijuhatajat.

Fotokonkurss "Lähivõtted"

Igal sügisel, oktoobris korraldame fotokonkursi, mis on muutunud omamoodi toredaks traditsiooniks, meenutuseks mödunud suvest.

Tänavusele konkursile "Lähivõtted" laekus ligi sada tööd - kõigi aegade rekord.

Hoia silma peal meie Facebooki-lehel - sealt leiab ülevaate esitatud töödest. Peagi anname teada ka fotokonkursi võitjad.

 

Vanemad koolimajja ei tule

Head lapsevanemad, alates teisipäevast, 15. septembrist palume lapsevanematel koolimajja mitte tulla, erandiks on veel 1. ja eelklassi õpilased, kelle vanemad saavad lapsed fuajeesse saata. Palume sellesse piirangusse väga tõsiselt suhtuda.

Lapsele teate edasiandmiseks helistage sekretäri/valvelaua telefonile 670 1797 või kirjutage info@nek.ee

Aineõpetaja/klassijuhatajaga kohtumiseks leppige palun eelnevalt kohtumise aeg kokku, eelistatud suhtluskanaliks on praegu e-post.